Olle Agnell oljemålning

Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE AGNELL (1923-2015): "Silverlandskap", monogramsignerad OA, olja på duk, ca 40 x 68 cm

631319

2019-04-04