Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
800 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, keramikskulptur / kanna, signerad Kaipiainen Arabia, 1950-tal, titanglaserad, ljusgrönst växtmotiv, höjd 30 cm, bredd 24 cm
631320
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här