Axel Fahlcrantz oljemålning Torreby 1886

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): Torreby - Bohuslän, signerad och daterad A. Fahlcrantz 1886, olja på duk, 60x93 cm

631329

2019-04-04