Teateraffischer Vasateatern
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
600 SEK
Kuvaus
TEATERAFFISCHER, 2 st, 1900-talets mitt, Vasan, "Boeing Boeing" och "Miraklet", ca 60x51 respektive ca 60x50 cm, ramade
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
Kuntoraportti
631347
Päivämäärä:
2019-04-16