Teateraffischer Vasateatern

Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

600 SEK

Kuvaus

TEATERAFFISCHER, 2 st, 1900-talets mitt, Vasan, "Boeing Boeing" och "Miraklet", ca 60x51 respektive ca 60x50 cm, ramade

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Kuntoraportti

631347

Päivämäärä:

2019-04-16