Klubbat för:
300 SEK
600 SEK
TEATERAFFISCHER, 2 st, 1950-tal, Vasan, "I afton Kärlekens vals" och "Dårskapens timme", ca 47x40 cm, ramade
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
631353
2019-04-16