Teateraffischer Vasateatern

Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern
Teateraffischer Vasateatern

Klubbat för:

300 SEK

600 SEK

TEATERAFFISCHER, 2 st, 1950-tal, Vasan, "I afton Kärlekens vals" och "Dårskapens timme", ca 47x40 cm, ramade

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

631353

2019-04-16