Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LITOGRAFISKA BLAD, 9 st, 1900-talets mitt, motiv av skådespelare, litografiska tryck, ca 47x40 cm, ramade
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm
Zustandsbeschreibung
631364
2019-04-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner