Soffa i chesterfieldmodell

Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, s k Chesterfield modell, 1900-talets andra hälft, tresits, klädd med rödfärgat skinn, lösa sittplymåer, djuphästad rygg, längd 210, sitthöjd 45 cm

bruksslitage

631369

2019-04-04