Pedrali stolar 3D-Colour 775

Pedrali stolar 3D-Colour 775
Pedrali stolar 3D-Colour 775
Pedrali stolar 3D-Colour 775
Pedrali stolar 3D-Colour 775
Pedrali stolar 3D-Colour 775
Pedrali stolar 3D-Colour 775

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PEDRALI, "3D-Colour 775", stolar, 7 st., Italien, 2000-tal, polypropen, vitt och limegrönt, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar

631374

2019-04-04