Chiffonjé omkring 1900

Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900
Chiffonjé omkring 1900

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHIFFONJÉ, omkring 1900, med stenskiva, svärtat trä, rotfanér, förgyllda beslag, dekor boulearbete, höjd 122, 64x36 cm, nycklar finns att av

Ytskador, lösa inläggningar

631379

2019-04-05