Grange sängbord

Grange sängbord
Grange sängbord
Grange sängbord
Grange sängbord
Grange sängbord
Grange sängbord
Grange sängbord
Grange sängbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRANGE, sängbord, betsad körsbär, låda i sargen,
stämplat "Made in France, höjd ca 61 cm, yttermått ca 31x54 cm

Bruksslitage, fläckar och märken förekommer

631381

2019-04-04