Gunnar Sundberg oljemålning
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GUNNAR SUNDBERG (1915-1963): Torkande nät, signerad, olja på duk, ca 66x110 cm
Kuntoraportti
631385
Päivämäärä:
2019-04-04