Gunnar Sundberg oljemålning

Gunnar Sundberg oljemålning
Gunnar Sundberg oljemålning
Gunnar Sundberg oljemålning
Gunnar Sundberg oljemålning
Gunnar Sundberg oljemålning
Gunnar Sundberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GUNNAR SUNDBERG (1915-1963): Torkande nät, signerad, olja på duk, ca 66x110 cm

Kuntoraportti

631385

Päivämäärä:

2019-04-04