Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SIDENBRODERI, 1700-tal, "Cousu par Anne Marie Holm Chez Madame Nynerg le 16 Decembre 1786", etikett a tergo, ca 47x63 cm
Smärre skador
631387
2019-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här