Sidenbroderi 1700-tal

Sidenbroderi 1700-tal
Sidenbroderi 1700-tal
Sidenbroderi 1700-tal
Sidenbroderi 1700-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIDENBRODERI, 1700-tal, "Cousu par Anne Marie Holm Chez Madame Nynerg le 16 Decembre 1786", etikett a tergo, ca 47x63 cm

Smärre skador

631387

2019-04-05