Great Gerell oljemålning Modern konst

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Läsande kvinna, signerad och datera -42, olja på pannå, ca 46x38 cm,

Ingår i tema-auktionen Modern konst

631393

2019-05-28