Roder samt båtdel

Roder samt båtdel
Roder samt båtdel
Roder samt båtdel
Roder samt båtdel
Roder samt båtdel
Roder samt båtdel

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RODER samt BÅTDEL, trä, 1900-talets första hälft, mått roder ca 120x35, mått båtdel 125x14 cm

Ingår i temaauktionen Nautica

Åldersrelaterat slitage

631401

2019-04-07