Postament 1800-tal Frankrike

Postament 1800-tal Frankrike
Postament 1800-tal Frankrike
Postament 1800-tal Frankrike
Postament 1800-tal Frankrike
Postament 1800-tal Frankrike
Postament 1800-tal Frankrike

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POSTAMENT, 1800-tal, Frankrike, sannolikt till gueridon, trepassformad, träskuren och förgylld dekor, höjd ca 43 cm

Slitage, mindre bortfall

631402

2019-04-04