Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
DYKARHJÄLM, metall, replika, sent 1900-tal. brickmärkt Anchor Engineering, Karl Heinke, Munich, Germany, S.No 04525, 1921, höjd 40, 44x32 cm
Ingår i temaauktionen Nautica
Smärre slitage
631403
2019-04-07