Klädskåp 1900-talets mitt
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KLÄDSKÅP, 1900-talets mitt, för industri, plåt, grönlackerat, dörr med ventilation, genombruten botten, höjd ca 180, 35x50 cm
Kuntoraportti
Brukslitage, färgbortfall, nyckel saknas
631404
Päivämäärä:
2019-04-04