Lennart Rosensohn oljemålning

Lennart Rosensohn  oljemålning
Lennart Rosensohn  oljemålning
Lennart Rosensohn  oljemålning
Lennart Rosensohn  oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Man vid symaskin, signerad Rosensohn, olja på duk, ca 48x73 cm

631415

2019-04-07