Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
PABLO PICASSO (Spanien 1887-1985): Colombe volant - à l´Arc en ciel, 10.10.52, signerad i trycket, numrerad 321/1000, färglitografi, bladmått ca 28x38 cm
Något gulnad i marginalen
631425
2019-04-06