Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOPTUNNA, plåt, 1900-talets mitt, märkt "Lawson US 1944", med hänklar, bemålad i grönt, höjd ca 69, diameter 55 cm
Slitage, färgbortfall, rost
631427
2019-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här