Figurin Dahl Jensen

Figurin Dahl Jensen
Figurin Dahl Jensen
Figurin Dahl Jensen
Figurin Dahl Jensen
Figurin Dahl Jensen
Figurin Dahl Jensen
Figurin Dahl Jensen
Figurin Dahl Jensen
Figurin Dahl Jensen
Figurin Dahl Jensen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHL JENSEN, figurin, porslin, Danmark, 1900-talets första hälft, i form av musicerande geisha, polykromt bemålad, märkt "1155 samt BH", höjd ca 23 cm

Smärre nagg

631443

2019-04-05