Guillermo Silva Santamaria

Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Santamaria

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007): Konstnär vid staffli, signerad och daterad G Silva S. 1979, olja på duk, ca 65x92 cm

631450

2019-04-06