Barbord i palisander
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARBORD, Danmark, 1960-tal, Riopalisander, toppskivan med skjutlock, invändigt flaskhållare, spegelglas, samt elektrisk belysning, höjd ca 47, 72x72 cm
CITES-intyg från Jordbruksverket medföljer
Bruksslitage
631461
2019-04-05