Grand tour souvenirer
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAND TOUR souvenirer, 3 st, oljelampa i brons, 1900-talets första hälft med bl a Medusa Rondanini, gipsfragment med lejonasikte med ring i gapet, 1800/1900-tal, egyptisk miniatyrsarkofag i steatit, omkring 1900, mått mellan ca 14-20 cm
Slitage, fragment
631481
2019-04-05