Erik Kirke

Erik Kirke
Erik Kirke
Erik Kirke
Erik Kirke
Erik Kirke
Erik Kirke
Erik Kirke
Erik Kirke
Erik Kirke
Erik Kirke

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1950-tal, Höng Stolefabrik, Danmark, stomme i ek, klädsel i svart konstläder, märkt "Made in Denmark Design: Kirkegaard", sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

631484

2019-04-05