Glas figurin, groda, Nancy Frence.

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

FIGURIN, Groda, sign. Nancy France, flerfärgat pressglas, längd 7,5 cm, höjd 6 cm.

Ögon saknas, slitage.

631485

2019-04-04