Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
FIGURIN, Groda, sign. Nancy France, flerfärgat pressglas, längd 7,5 cm, höjd 6 cm.
Ögon saknas, slitage.
631485
2019-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här