Ett par byråer i gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅER, 2 st, gustavisnsk stil, sekelskiftet 18/1900, mahognyfanerade med beslag i gulmetall, höjd ca 80-81, ca 70x33 cm

ostadiga med limmade ben, torrsprickor och fanerskador

631494

2019-04-05