Arne Jacobsen ´´Sjuan´´ stolar
2019-04-05
631505
| Klubbat belopp | 11 500 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 6 st, Fritz Hansen, 2006, silverlackerade, etikettmärkta, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, repor, märekn