Claude Weisbuch

Claude Weisbuch
Claude Weisbuch
Claude Weisbuch
Claude Weisbuch
Claude Weisbuch
Claude Weisbuch

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CLAUDE WEISBUCH (1927-2014): (3) Kompositioner, signerad och numrerad Weisbuch, 97/250, färglitografi, bildmått ca 42x58-64x52 cm

Zustandsbeschreibung

631509

2019-04-05