Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CLAUDE WEISBUCH (1927-2014): (3) Kompositioner, signerad och numrerad Weisbuch, 97/250, färglitografi, bildmått ca 42x58-64x52 cm
Zustandsbeschreibung
631509
2019-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner