Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR, motiv föreställande två knektar, förmodligen Holland, gouache/akvarell, otydligt signerad vid bordskant, mått ca 43x29
Ej examinerad ur ram
631515
2019-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här