Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, motiv föreställande två knektar, förmodligen Holland, gouache/akvarell, otydligt signerad vid bordskant, mått ca 43x29

Ej examinerad ur ram

631515

2019-04-05