Rånjärn 17/1800-tal

Rånjärn 17/1800-tal
Rånjärn 17/1800-tal
Rånjärn 17/1800-tal
Rånjärn 17/1800-tal
Rånjärn 17/1800-tal
Rånjärn 17/1800-tal
Rånjärn 17/1800-tal
Rånjärn 17/1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÅNJÄRN, 17/1800-tal, smide, i form av lejon och tulpan, längd ca 74 cm

Slitage

631521

2019-04-05