Ordensvärja
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORDENSVÄRJA, 1900-talets första hälft, korsformat fäste i nysilver med dekor av malteserkors, röd läderbalja med två beslag, ett beslag och klinga med gravyr "Allan Berglund", längd ca 92 cm
Slitage, balja med smärre skador, ett beslag med hål.
631523
2019-05-26