Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983): Kvinnlig modell, signerad Einar Nerman, olja på pannå, ca 46x27
Proviens , inköpt på Tidö Slott retrospektiv utställning 1974
631534
2019-04-05