Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BRUNO LILJEFORS (1860-1939) tillskriven: Skogslandskap, a tergo stämpel "Tillhör konstnären Bruno Liljefors sterbhus...", olja på duk, ca 50x65 cm.
Osignerad
631536
2019-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här