Bruno Liljefors oljemålning

Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BRUNO LILJEFORS (1860-1939) tillskriven: Skogslandskap, a tergo stämpel "Tillhör konstnären Bruno Liljefors sterbhus...", olja på duk, ca 50x65 cm.

Osignerad

631536

2019-04-06