Patrik Reutersvärd oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PATRIK REUTERSVÄRD (1886-1971): Stadsbild, monogramsignerad PR, olja på duk lagd på pannå, ca 33x24 cm

Repa

631547

2019-04-06