Ragnar Linden oljemålning

Ragnar Linden oljemålning
Ragnar Linden oljemålning
Ragnar Linden oljemålning
Ragnar Linden oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RAGNAR LINDÉN (1919-1993): Vinterlandskap, signerad och daterad Ragnar Lindén 1977, olja på pannå, ca 20x29 cm

631557

2019-04-06