Ragnar Linden 6 st oljemålningar

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

RAGNAR LINDÉN (1919-1993): (6) Varierande motiv, signerade och daterade, olja på pannå, ca 10x6-13x17 cm

631559

2019-04-06