Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
DIORAMA med segelfartyg, 1800/1900-tal, bemålat trä, ca 23x33, djup 4 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Nautica"
Slitage på ramen
631581
2019-04-07