Diorama

Diorama
Diorama
Diorama
Diorama

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

DIORAMA med segelfartyg, 1800/1900-tal, bemålat trä, ca 23x33, djup 4 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Nautica"

Slitage på ramen

631581

2019-04-07