Matgrupp Tibro Citymöbler

Matgrupp Tibro Citymöbler
Matgrupp Tibro Citymöbler
Matgrupp Tibro Citymöbler
Matgrupp Tibro Citymöbler
Matgrupp Tibro Citymöbler
Matgrupp Tibro Citymöbler
Matgrupp Tibro Citymöbler
Matgrupp Tibro Citymöbler

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil Citymöbler i Tibro, bestående av matbord samt. 4 stolar, samtliga i grönlackerad massiv björk, med skruna detaljer, stolarna med lösa, stoppade sitsar klädda i grön textil, etikettmärkta, sitthöjd ca 44 cm, bordets höjd ca 75 cm, skivans diameter ca 110 cm, medföljer gör 1 iläggsskiva á 48 cm

Bruksslitage

631590

2019-04-05