Lars Lerin färglitografi

Lars Lerin färglitografi
Lars Lerin färglitografi
Lars Lerin färglitografi
Lars Lerin färglitografi

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARS LERIN, (född 1954): "Deception Island", litografi, signerad och daterad 91 samt numrerad 120/260, ca 43,5x64 cm

Mindre skada i nederkant

631591

2019-04-12