Rölakanmatta

Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KLOCKARGÅRDENS HEMSLÖJD, matta, rölakan, signerad KH, ca 250x172 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

631592

2019-04-13