Stringhyllor
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NISSE STRINNING, golvhylla och vägghylla "String", 1950-tal, totalt 18 hyllplan och 16 gavelenheter, hyllpanens längd ca 49-80 cm, vitlackerade gavlar, hyllplan fanerade i teak,
Bruks och åldersrelaterat slitage
631594
2019-04-13