Stringhyllor

Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor
Stringhyllor

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NISSE STRINNING, golvhylla och vägghylla "String", 1950-tal, totalt 18 hyllplan och 16 gavelenheter, hyllpanens längd ca 49-80 cm, vitlackerade gavlar, hyllplan fanerade i teak,

Bruks och åldersrelaterat slitage

631594

2019-04-13