Karmfåtöljer
2019-04-05
631600
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMFÅTÖLJER, 1900-talets första hälft, rokokostil, stommar i massiv mahogny, stoppade plymåer klädda i gul textil, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage