Bertil Bull Hedlund etsning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950): Spårvagn, signerad och daterad Bertil Hedlund Bull -18, etsning, 11,5x15,5 cm
Dedikerad till "Herr Georg Lundin, vänligen från Etsaren", tryckare i Stockholm.
PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm
631605
2019-04-09