Bertil Bull Hedlund etsning

Bertil Bull Hedlund etsning
Bertil Bull Hedlund etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950): Spårvagn, signerad och daterad Bertil Hedlund Bull -18, etsning, 11,5x15,5 cm
Dedikerad till "Herr Georg Lundin, vänligen från Etsaren", tryckare i Stockholm.

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

631605

2019-04-09