Gustaviansk stilbyrå

Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, stomme fanerad i mahogny, 5 lådor, beslag och detaljer i mässing, höjd ca 93 cm, yttermått ca 63x36 cm

Bruksslitage, kantstötningar

631611

2019-04-05