Golvlampa
Klubbat för:
34 000 SEK
Arviointi
20 000 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, i form av en palm, Italien 1960/70-talet, förgylld metall, försedd med tre ljuspunkter, höjd ca 185 cm
Kuntoraportti
631617
Päivämäärä:
2019-04-06